НовиниХмільник: Школа передового педагогічного досвіду

... 

8 лютого на базі ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3 відбувся семінар керівників навчальних закладів міста на тему «Впровадження в освітній процес інновацій, заснованих на використанні інформаційних технологій».

     У роботі семінару взяли участь: начальник управління освіти Коведа Г.І., працівники міського методичного кабінету, директори та заступники директорів шкіл та завідуючі дошкільними навчальними закладами.

Тема семінару була вибрана не випадково. Адже сучасний світ складний, дитині недостатньо дати лише знання, ще важливо навчити її користуватися ними.

   Одним із завдань методичної роботи на сучасному етапі є активізація творчих здібностей учителів. Творчий характер закладений у самій суті професії педагога. До творчості вчителя спонукає й сьогоднішній  учень — розвинена й нестандартна особистість, вимоглива до свого наставника. Отже, наразі необхідно формувати тип учителя-новатора, справжнього фахівця.

Семінар було чітко структуровано, він складався з трьох частин. Перед початком роботи до учасників семінару звернулась завідувач міським методичним кабінетом Ілюхіна С.В.  Вона зазначила, що саме методичний кабінет в умовах створення нової української школи має своєю метою забезпечення фахового і висококваліфікованого супроводу діяльності педагогічних працівників на етапі переорієнтації вчителя на нові стандарти та пріоритети сучасної якісної освіти. Нагорнюк Г.С., заступник директора повідомила присутніх про впровадження «хмарних сервісів» в освітній процес. Застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та управлінні закладами освіти і системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху «Нової української школи».
Колектив навчального закладу (є експериментальним Всеукраїнського рівня з проблеми «Хмарні сервіси в освіті») презентував впровадження  «хмарного середовища» в навчальний процес під час уроків та годин спілкування (Гунько Л.П., вчитель української мови та літератури, Кубряк Л.Ф., вчитель англійської мови, Гриб О.В., вчитель англійської мови, Похвата С.С., вчитель історії, Іваниця І.В., вчитель фізики, Опаріна Л.А. вчитель української мови та літератури).

   Підсумки семінару підвела Коведа Г.І., яка подякувала педагогічному колективу за ініціативу, творчість, педагогічну майстерність і висвітила перспективні цілі та орієнтири роботи в цьому напрямку.

Методичний кабінет управління освіти

Хмільницької міської ради

 08.02.2017 | Aдмін

Вернутись назад