Новини«Формування української ідентичності в початкових класах»

...22 лютого 2017 року у ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбувся семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста на тему: «Формування української ідентичності в початкових класах». Разом з керівниками закладів у роботі семінару-практикуму взяли участь працівники управління освіти та міського методичного кабінету.

       Із вітальним словом до учасників заходу звернулася начальник управління освіти Хмільницької міської ради Коведа Г.І., вона наголосила на актуальності обраної теми та визначила основні завдання науково-практичного семінару.

     Директор школи Іваниця В.І. акцентував увагу на формуванні української ідентичності в навчальному закладі, розкрив проблеми української мови як засобу формування української ідентичності та відмітив системність в роботі школи з даного напрямку.

      Педагогічний інтерактив для керівників навчальних закладів міста з цього питання провела заступник директора з навчально-виховної роботи Михальнюк Г.В.

     Учасники заходу відвідали відкриті уроки, виховний захід та спортивні розваги, які мали національно-патріотичне спрямування.

    Безперечно, національно-патріотичне виховання учнів у сучасному виховному процесі має надзвичайно важливе значення. Тому, організовуючи урочну та позаурочну діяльність з національно-патріотичного виховання, вкотре переконуємося, що педагоги школи вчать дітей жити, вчитися і працювати для народу, його щастя та добробуту.

Методичний кабінет управління освіти

Хмільницької міської ради